7. Běh Jana Opletala

Datum konání: 26.6.2021

Propozice

Seznam závodníků

Jméno Ročník Klub
Adam Fritscher 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Jana Fritscherová 1990 TJ Liga 100 Olomouc
Jiří Peřina 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Petr Matura 1978 Náklo
Tomáš Rašner 1969 KVS Olomouc
Jaromír Vaněk 1948 TJ liga 100 Olomouc
Peter Kosztyu 1958 TJ liga 100 Olomouc
Jiří Morávek 1947 Liga100 Olomouc
Karel Pikal 1949 KVS Olomouc
Ladislav Špacír 1955 TJ Lokomotiva Břeclav
Petr Kučera 1975 Grymov
Petr Ondryáš 1980 TJ LIGA 100 OLOMOUC
Ivo Urbánek 1980 SDH Mezice
Simona Grulichova 1972 AK Drnovice
Radim Klimecký 1984 KVS OIomouc
Petr Jadrný 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Stanislav Krajča 1983 TJ Liga 100 Olomouc
Jiří Zaoral 1969 VSSV Čunín - Kouty
Šárka Koníčková 1986 Náklo
Lucie Liliana Pummová 1986 Olomouc
Oldřich Adámek 1966 TJ Liga 100 Olomouc
Jiří Tichý 1970 Olomouc
Markéta Nečesaná 1973 TJ Liga 100 Olomouc
Petr Fančovič 1980 Ostrava
Miroslav Dvořák 1973 Horka nad Moravou
Alena Vachutková 2002 TJ Liga 100 Olomouc
Lukáš Zavadil 2002 Olomouc
Pavel Hilšer 1977 Olomouc
Marián Fančovič 1952 liga 100 Olomouc / Prostějov
Magda Zdráhalová 1979 TJ Liga 100 Olomouc
Jaroslava Nováková 1986 Náklo
Nina Mikolajová 1988 Olomouc
Bohuš Barbořák 1959 TJ Liga 100 Olomouc
Jan Berger 2000 AK Olomouc
Petr Matějík 1964 Cycloracing
Bob Lah 1974 Cycloracing
Martin Vitoul 2004 Mezice
Vlastimil Dedek 1952 BK Olbramice
Marie Hynštová 1957 AK Drnovice
Martin Skřivánek 1976 AK Drnovice
Oldřich Doležel 1951 HOLEŠOV
Jiří Procházka 1952 HOLEŠOV
Jméno Ročník Klub
Vladimír Polívka 1969 Triatlon Club Olomouc
Tomáš Steiner 1986 AK Drnovice
Stanislav Hudeček 1987 Chlupatí knedlíci / MEZICE
Tomas Rasner 1979 TriSK
Pavel Doležel 1971 Skrbeň
Matěj Lukáš 1980 SKP Ostrava
Lenka Hrabovská 1983 AK Drnovice
Jan Holíček 1986 Velký Týnec
Jiří Skřeček 1974 Sk Přerov
Ladislav Dvorský 1965 MK Seitl Ostrava
David Kamínek 1978 SDH Lhota n/M
Milan Weiser 1984 Střeň
Linda Lorencová 2976 TJ Liga 100 Olomouc
Martin Lorenc 1975 TJ LIga 100 Olomouc
Marie Hudcová 1977 Kojetín
Drahoš Vogel 1968 Uničov
Svatoslav Běhůnek 1981 Liga 100
Radek Šana 1972 Cholina
Miroslav Mašlík 1979 Šternberk
Radim Derka 1991 Přerov
Jiří Peňaška 1982 Ladermon Team
Zdeněk Krejčí 1988 TJ Liga 100 Olomouc
Jindřich Protivánek 1980 SDH Vojnice
Ludmila Písková 1966 TJ liga 100 Olomouc
Jan Kuchař 1976 SDH Vojnice
Tomáš Písek 1959 TJ liga 100 Olomouc
Michal Robenek 1968 Samotišky
Pavel Jašek 1945 Tj liga 100 Olomouc
Ondřej Dostál 1974 Náklo
Eva Filipiová 1986 Šumperk
Kateřina Ondrušík 1983 AK Šternberk
František Lorenc 1968 olomouc
Tomáš Novák 1981 Přerov
Jiří Machač 1999 Lipník
Josef Skupieň 1957 Slavíč
Michael Vály 1975 Litovel
Aleš Koláček 1976 Slavíč
Radomír Navrátil 1989 Prostějov
Jaromír Bučík 1957 Biatlon Halenkovice
Jaromír Bučík 1957 Biatlon Halenkovice
PETR GRULICH 1977 Grulišáci
Michaela Grulichová 1978 Grulišáci

Registrační formulář

Registrace otevřena do: 25.6.2021

Osobní údaje z tohoto registračního formuláře jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů. Vyplněním a odesláním registračního formuláře vyjadřuje účastník závodu svůj souhlas s pravidly a podmínkami závodu, zejména s tím, že se závodu účastní na vlastní nebezpečí a je si vědom, že pořadatel nenese žádnou odpovědnost za případné zranění běžce nebo vznik jiné újmy v souvislosti s účastí v závodu. Účastník dále souhlasí se zpracováním vybraných osobních údajů (jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, datum narození, bydliště, klub) za účelem zpracování výsledků závodu a vytvoření databáze účastníků, která však nebude poskytnuta třetí osobě k obchodním a marketingovým účelům, a také s pořízením a šířením obrazových a zvukových záznamů ze závodu pro účely propagace činnosti pořadatele a jeho partnerů bez nároku účastníka na jakoukoliv odměnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *