Čipové měření a půjčovné pro pořadatele závodů

TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. nabízí organizátorům (nejen) běžeckých mítinků změření a vytvoření výsledků jejich závodu profesionální čipovou časomírou Mylaps.

Zároveň pro vás máme i ceník půjčovného běžeckého vybavení (mimo čipový systém).

Užijte si komfortu kompletní výsledkové listiny s přesnými časy vytvořené a vytištěné zároveň s doběhnutím posledního závodníka včetně možnosti vyhlášení vítězů ještě před ukončením závodů. Kontrolu správnosti výsledků zajistí videozáznam z cílového prostoru, který může být posléze zveřejněn prostřednictvím kanálu YouTube na webu www.liga100.cz.
Poplatek za zapůjčení čipového systému včetně sjednání obsluhy a konkrétních podmínek činí 2000,- Kč za jeden závod, v případě mítinků zařazených do aktuálního ročníku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje 1900,- Kč, a to bez ohledu na typ a velikost závodu.
Základní odměna pro obsluhu čipového systému činí 3000,- Kč za závod (platí pro mítinky „standardní“ velikosti, tedy s jedním společným startem, cca do 150 účastníků a v délce trvání závodu zhruba do 2 hodin; u závodů s více starty, na delších vzdálenostech či s významně vyšším počtem účastníků je cena smluvní). Za individuální příplatek možno smluvit zajištění registrace účastníků závodu, komentování jeho průběhu, realizaci ceremoniálu vyhlášení vítězů a další doplňkové služby.

V ceně zapůjčení čipového systému a základní odměny pro obsluhu je zahrnuto:
– možnost online registrace účastníků závodu předem ZDARMA (doporučeno)
– změření závodu čipovou technologií Mylaps a vytvoření výsledkové listiny včetně jejího tisku
– doprava systému i obsluhy na místo konání závodu v rámci regionu střední Moravy (při delších dojezdových vzdálenostech cena smluvní)
– zapůjčení čipů pro účastníky závodu
– pořízení videozáznamu z prostoru cíle pro potřebu kontroly výsledků závodu

Individuálně je dále možno domluvit:
– další doplňkové služby poskytnuté obsluhou závodu (především kompletní registrace účastníků před startem a další servis během konání a po skončení závodu)
– možnost zveřejnění propozic akce (v případě závodů nezařazených do aktuálního ročníku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje pouze v případě, nekoliduje-li akce s jiným závodem do seriálu zařazeným), výsledků závodu, jeho videozáznamu, fotogalerií apod. na stránkách www.liga100.cz
– možnost zapůjčení startovních čísel, časoměrné světelné tabule, startovací pistole a dalšího zařízení (ceník zde)
– odborné konzultace a pomoc s pořádáním běžeckého závodu či jiné sportovní akce

V případě zájmu o využití našeho čipového zařízení kontaktujte Adama Fritschera (tel. +420 736 533 790, e-mail: ambo@email.cz) pro dohodnutí termínu, podmínek, ceny a dalších náležitostí.