5. Běh Jana Opletala

5. Běh Jana Opletala

Datum konání: 22.6.2019

Výsledky

Fotogalerie Zdeňka Smutného

Fotogalerie Tomáše Píska

Propozice

 

Vážené běžkyně, běžci,
z důvodu probíhající výstavby kanalizace ve Lhotě nad Moravou je vesnice z obou stran momentálně dopravně uzavřena. V den závodu bude Lhota nad Moravou výjimečně průjezdná, takže budete moci zaparkovat až na místě prezence.

Těšíme se na Vás.

Za tým organizátorů Jiří Peřina

Seznam závodníků

Jméno Ročník Klub
Adam Fritscher 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Jiří Peřina 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Petr Matura 1978 Náklo
Petr Skrivanek 1974 Sk naklo - cemex
Jaromír Vaněk 1948 TJ Liga Olomouc
Pavel Jašek 1945 Tj liga100 Olomouc
Jiří Morávek 1947 Liga100 Olomouc
Ladislav Špacír 1955 TJ Lokomotiva Břeclav
Kateřina Ondrušík 1983 AK Šternberk
Zuzana Hubáčková 1987 Olomouc
Radomír Lichnovský 1964 Olomouc
Zuzana Římská 1971 Olomouc
Peter Kosztyu 1958 TJ Liga 100 Olomouc
Jaroslav Šašek 1958 BK Pravčice
Marie Hynštová 1957 AK Drnovice
Martin Lorenc 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Magda Zdráhalová 1979 TJ Liga 100 Olomouc
Jaroslav Trojan 1962 TJ Liga 100 Olomouc
Markéta Nečesaná 1973 TJ Liga 100 Olomouc
PETR ONDRYÁŠ 1980 TJ Liga 100 Olomouc
Lubomír Knápek 1959 Šumperk
Roman Krňávek 1975 Olomouc
Jitka Fojtková 1987 Olomouc
Linda Lorencová 1976 TJ Sokol Plumlov
Tomáš Handl 1975 TJ LIGA 100 OLOMOUC
Marek Štěpán 1972 TJ Sokol Týn nad Bečvou
Peter Kosztyu 1958 TJ Liga 100 Olomouc
Jméno Ročník Klub
Ivona Otrubová 1976 TJ Sokol Plumlov
michal špunda 1989 Příkazy
Edvard Beneš 1951 TJ Liga Olomouc
Petr Kučera 1975 KESBUK Grymov
Blanka Doleželová 1979 TJ Liga 100 Olomouc
Ivo Urbánek 1980 SDH Mezice
Jacek Starzyk 1958 Olkusz
Michał Starzyk 1990 Olkusz
Pavel Dražný 1976 Náklo
Stanislav Krajča 1983 TJ Liga 100 Olomouc
Lubomír Kachyňa 1965 TJ Liga 100 Olomouc
Jaroslav Ženčák 1961 TJ Šumperk
Jaroslav Ženčák 1961 TJ Šumperk
Jaroslav Ženčák 1961 TJ Šumperk
Petr Jadrný 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Petr Michalik 1971 Tovéř
Miroslav Mašlík 1979 Šternberk
Alena Švarcova 1993 Veseličko
Martin Vaněk 1973 Volejbal Sokol Kokory
Radek Zich 1984 Olomouc
Zdeněk Krejčí 1988 TJ Liga 100 Olomouc
Jaromír Bučík 1957 Olomouc
Petra Kamínková 1973 Svatý Kopeček
Pavel Čep 1986 Svatý Kopeček
Petra Bárová 1989 Svatý Kopeček
Pavel Šalmík 1972 DuKo Rýmařov

Registrace není otevřena.

Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *