Registrace není otevřena.

Diskuze

 1. Ředitelka závodu slíbila opravu výsledků dle šetření nesrovnalostí. Tyto výsledky jsou chybné

 2. Dobrý den Radomíre, můžete mi prosím napsat o jaké konkrétní nesrovnalosti se jedná? Děkuji

  1. Dobrý den, nechci být hnidopich, právě koukám, jak se daří kamarádům běžcům v závodech a ještě jedna nesrovnalost v katogorii ženy do 39 let : 4 62 ŽIVČÁK Michal 1994 CZE — .
   Nebyla jsem na místě, nevím jestli Michal Živčák neprochází nějakou změnou,ale dle jména soudím, že je muž jak poleno :)))

 3. Jen upřesnění – chyba je v kategorii ženy 40 – 49 roků kde Gardavská Tereza, která je uvedena na 3. místě, chybně uvedla ročník narození a správně patří do kategorie žen do 39 roků.

  1. Dobrý den,
   na naše stránky je určitě dáme, jakmile nám je pořadatel závodu poskytne. Těším se na viděnou na dalším závodním startu.

   Adam Fritscher
   TJ Liga stovkařů Olomouc

 4. To se opravdu ta Tereza spletla? To se mi ještě nestalo, abych si napsal jiný ročník narození!

  1. Ahoj Rosťo,
   Terezu sice neznám, ale podle dostupných indicií si troufám předpokládat následující: Tereza nebude typický „závoďák“ a nějaké pořadí a naše kategorie jí budou pravděpodobně šumafuk. Odhaduji ji spíše jako typickou účastnici pseudozávodních akcí typu Barvám neutečeš a podobně. Těmto lidem nesejde na přesné délce trasy, pořadí nebo výsledných časech, chtějí se především vyfotit na facebook a pořádně si zajuchat. V případě závodu Smejkalovky pomáhají došlo bohužel k přímému střetu akcí ze dvou zcela jiných světů (aneb není běh jako běh). Při přípravě příštího ročníku našeho seriálu tento fakt určitě zohledníme.
   Pokud je moje úvaha špatná, tak se samozřejmě omlouvám za nesprávný odhad.
   Adam Fritscher

 5. Hezký den, přátelé,
  za TJ Liga stovkařů Olomouc k výsledkům závodu jenom tolik: výsledky jsme obdrželi v PDF formátu, nemůžeme tedy do nich jakkoliv zasahovat. A vlastně bychom ani neměli, protože konečná podoba výsledků je věcí jednotlivých pořadatelů závodů (pozor, často se plete, TJ Liga stovkařů Olomouc NENÍ pořadatelem zdaleka všech závodů zařazených do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje a neodpovídá za jejich správnost – je to i v propozicích soutěže). Pokud obdržíme opravené výsledky, samozřejmě je rádi zveřejníme místo těch původních „špatných“.
  Jiná věc je tabulka s průběžným pořadím Velké ceny vytrvalců, kde se podle dostupných údajů snažíme o maximální správnost. „Žena“ Michal Živčák se v nich tedy rozhodně v kategorii F neobjeví.:-)
  Mějte se a těším se brzy na viděnou.
  Adam Fritscher

 6. Je 28.5.2018 13:05 a výsledky stále nejsou opraveny. Je to tak těžké v dnešní době, nebo co tomu brání????

 7. Děkujeme za podněty a připomínky. Tyto jsme konzultovali s pořadatelem akce a budou zapracovány do 29.5.2018. Děkujeme

 8. Všem příznivcům projektu Smejkalovky pomáhají, malým i velkým, začátečníkům i vytrvalcům, moc děkujeme za vytvoření krásné atmosféry na stále se rozrůstajícím závodě, který je letos věnován kolektivu mladých lidí Kyklop, o. p. s., kteří většinou v dětství či dospívání přišli o zrak, nebo jej postupně ztrácejí. Jejich radost ze života je však pro mnohé inspirující. Kyklop organizuje řadu aktivit, např. letní tábory, poskytuje masáže v Dolanech u Olomouce, ale především většina Kyklopáků vystudovala konzervatoř a jsou součástí kapely Kyklopband. Aby se vždy všichni dostali bezpečně na místo koncertu a nemuseli nikoho prosit, celý výtěžek do poslední koruny je letos věnován právě na vidoucího řidiče. Moc děkujeme všem, kteří se na olomoucké akci podíleli, vyběhali jste a přispěli částkou 26.780 Kč. Jste báječní! Letos pořádáme poprvé Smejkalovky také v Praze 15 u Hostivařské pláže. Budete-li mít chuť si zaběhat v nádherném prostředí hostivařského lesa u přehrady, srdečně Vás zveme 13. září 2018 v odpoledních hodinách. Čeká vás opět bohatý doprovodný program a večer koncerty několika kapel! Těšíme se na Vaši účast. 🙂

  Odkaz na fotogalerii: https://www.inpv.cz/fotogalerie/smejkalovky-pomahaji-iv-rocnik-2018/

  Výsledkovou listinu zveřejníme v pondělí, řešíme Vámi zaslané připomínky – i za ty děkujeme, jelikož chybička se stát může – od toho je pak týden na připomínkování a následnou opravu. Slečna Gardavská se za nezkontrolování svých údajů omluvila, nechtěla způsobit žádné nedorozumění. Kde se stala chyba, už nedohledáme, ale samozřejmě ji napravíme. Jelikož sl. Gardavské vznikly nepříjemnosti, cenu ji jako omluvu ponecháme a zároveň předáme ocenění Zuzaně Římské, která se ve své kategorii umístila na 3. místě.
  V nadcházejících závodech pracujeme na dalším zjednodušení a zpříjemnění Vašeho běhu, už jsme mluvili se spoluorganizátory akce a chceme projekt posunout zase o kus dál. Kromě celkově pružnějšího tempa projektu chystáme další krásné ceny pro vítěze, zajímavé startovní balíčky a spoustu dalšího. Změny se projeví už v závodu 13. září v Praze u Hostivařské pláže, kde večer navíc proběhne několik koncertů kapel. A máme i jednu čerstvou novinku – v Praze si s Vámi osobně zaběhá a předá ceny vítězům i legendární Dominik Hašek, který podpořil 2. ročník Smejkalovek a zajišťuje od té doby také nezbytný pitný režim běžců.
  Informace o projektu naleznete také na webu nadace: http://www.inpv.cz a na facebooku a instagramu:
  http://www.facebook.com/nadaceprofvejdovskeho
  http://www.facebook.com/smejkalovkypomahaji
  https://www.instagram.com/nadaceprofvejdovskeho
  Velké poděkování patří našim sponzorům a partnerům akce, jimiž jsou: hlavní partner letošního ročníku – ROSSMANN Česká republika, Statutární město Olomouc (akce se konala pod záštitou olomouckého primátora Antonína Staňka), OLMA, TEEKANNE, ClineX, a. s., Smarty DRINK, ChampionChip , s. r. o., Koloběžky-bike, s. r. o., Výstaviště Flóra Olomouc, a. s., Restaurace Fontána, Liga 100, z. s., Rozběháme Česko. Za mediální podporu děkujeme Rádiu Rubi a Český rozhlas.
  #protozemuzu #pomaham #behempomaham #nadaceprofvejdovskeho #smejkalovkypomahaji #jarosmejkal #beh #run #charitativnibeh #olomouc #rozbehamecesko #smartydrink #rossmann #teekanne #olma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *