Seznam závodníků

Jméno Ročník Klub
Peter Kosztyu 1958 TJ Liga 100 Olomouc
PETR ONDRYÁŠ 1980 TJ Liga 100 Olomouc
Lucie Gremlicová 1969 TJ Liga 100 Olomouc
Radek Leszczynski 1975 Ladermon Team Olomouc
Pavel Jašek 1945 Tj liga 100 Olomouc
Jaroslav Trojan 1962 TJ Liga 100 Olomouc
Tomáš Handl 1975 TJ LIGA 100 OLOMOUC
Jaromír Vaněk 1948 Olomouc
Rostislav Pumprla 1985 SK Salith Sport z.s.
Petr Lexa 1978 Olomouc
Martin Lexa 2003 JK Olomouc
Zuzana Římská 1971 Olomouc
Radomír Lichnovský 1964 Olomouc
Markéta Nečesaná 1973 TJ Liga 100 Ol
Jitka Fojtková 1987 TJ Liga 100 Olomouc
Ladislav Špacír 1955 TJ Lokomotiva Břeclav
Jiří Morávek 1947 Liga100 Olomouc
Jiří Peňaška 1982 Ladermon Team
Martin Halenka 1993 Biskupice
Petr Kučera 1975 PSG Cyklosport Chropyně
Michal Dočkálek 1992 -
Martin Skřivánek 1976 AK Drnovice
Michal Hroch 2003 AK Olomouc
Zbyněk Hroch 1973 Olomouc
Lukáš Koudelka 1983 AK Drnovice
Marie Hynštová 1957 AK Drnovice
Karel Stržínek 1964 Běžci z Rya
Milan Marek 1960 AK Drnovice
Pavla Závodná 2000 AK Drnovice
Pavel Podešva 1949 Běžci zRya
Jiří Bubeník 1969 AK Drnovice
Vlastimil Dedek 1952 BK Olbramice
Jiří Peřina 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Martin Beneš 1976 Bašta team
Elen Fialová 2007 AK Olomouc
Šárka Hradilová 1973 Olomouc
Marek Hradil 1973 Olomouc
Petr Jadrný 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Marek Mojak 1979 Jablunkov
Petr Čižmar 1949 Nový Jičín
Stanislav Krajča 1983 TJ liga 100
Petr Pospíšil 1979 Otice
Jméno Ročník Klub
Tereza Paulíčková 2007 AK Olomouc
Tomáš Krejčí 1986 TJ Liga 100 Olomouc
Filip Vraštil 2014 AK Olomouc
Dominik Drábek 2011 Olomouc
Lucie Holišová 2009 AK Olomouc
Roland Hersch 2014 Olomouc
Roland Hersch 2014 AK Olomouc
Kevin Šustr 2009 Atletika Rýmařov
Marián Fančovič 1952 L 100 Olomouc
Simon Bednář 2014 AK Olomouc
Petr Louda 1964 AC Česká Lípa
Roman Večeřa 1980 Biatlon Prostějov
Amálie Šimková 2008 Ak Olomouc
Petra Kamínková 1973 Olomouc
Natálie Utěšená 2012 Ak Olomouc
Marek Štěpán 1972 TJ Sokol Týn nad Bečvou
Simona Grulichová 1972 AK Drnovice
Jiří Skřeček 1974 PSG Cyklosport Chropyně
Martin Lorenc 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Tobiáš Toman 2007 AK Olomouc
Libor Teplíček 1968 KVS Olomouc
Magda Zdráhalová 1979 TJ Liga 100
Petr Koupil 1976 Tj Liga 100 Olomouc
Michal Škarabela 1974 Ladermon/Liga100
Barbora Crhonková 2011 AK Olomouc
Michal Rosta 1983 Lostice
Karolina Jedličková 1990 TJ Liga 100 Olomouc
Tomáš Písek 1959 Liga 100 Olomouc
Ludmila Písková 1966 Liga 100 Olomouc
Jaromír Bučík 1957 Biatlon Halenkovice
Ema Borůvková 2009 AK Olomouc
Jiří Šustr 1980 Titan Trilife
Marek Zatloukal 1965 TJ Liga 100 Olomouc
kazimierz grycman 1972 Ciechowice (Gmina: Nędza)
Josef Bátěk 1961 L 100 olomouc
Barbora Poláková 1994 Tršice
Blanka Mazouchová 1972 SDH Čekyně
Jaroslav Urbánek 1973 Štarnov
Nikol Stránělová 2011 AK Olomouc
Roman Krňávek 1975 Olomouc
Iveta Behalova 1989 Olomouc

Registrace není otevřena.

Diskuze

  1. Docela mě mrzí, že jsem doběhl ve své kategorii na 400m na 3.místě s časem 1:41:12- ale ve výsledcích máte čas 2:41:12 😞😞😞

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *