Malá cena mladých vytrvalců: hlaste se o medaile a diplomy!

Malá cena mladých vytrvalců: hlaste se o medaile a diplomy!

Datum zveřejnění: 19.7.2019

Letošní ročník seriálu určeného běžeckým nadějím od 3 do 17 let Malá cena mladých vytrvalců vyvrcholil na olomouckém tartanovém oválu Hudební pětkou na dráze. V osmi vypsaných kategoriích už tedy známe medailisty i pořadí borců na dalších místech – pozor, podmínkou hodnocení v letošním seriálu bylo absolvování alespoň tří závodů! Celkové výsledky Malé ceny mladých vytrvalců 2019 naleznete zde.

Nejlepší tři závodníci v každé kategorii mají nárok na medaili, prvních deset na drobnou odměnu a všichni na diplom. Prosíme tedy všechny doposud neodměněné závodníky, kteří mají na ceny nárok, či jejich zástupce, aby se přihlásili na mailu ambo@email.cz či na telefonu 736 533 790. Na předání se domluvíme tak, aby to pro vás bylo co nejpohodlnější.

Za dodání cen děkujeme našim partnerům – Zoologické zahradě Olomouc, interaktivnímu muzeu vědy Pevnost poznání, Moravskému divadlu Olomouc a Muzeu umění Olomouc. Všem ještě jednou gratulace a těšíme se na závodech Malé ceny mladých vytrvalců v roce 2020!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *