Seznam závodníků

Jméno Ročník Klub
Adam Fritscher 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Radomír Lichnovský 1964 Olomouc
Zuzana Římská 1971 Olomouc
Jiří Otrusina 1982 TJ Liga 100 Olomouc
Jaroslav Trojan 1962 TJ Liga 100 Olomouc
Pavel Jašek 1945 Tj liga100 Olomouc
PETR ONDRYÁŠ 1980 TJ Liga 100 Olomouc
Lucie Gremlicová 1969 Olomouc
Tomáš Beránek 1957 TJ Spartak Přerov
Peter Kosztyu 1958 TJ Liga 100 Olomouc
Magda Zdráhalová 1979 TJ Liga 100
nikola Brieslingerová 1995 Olomouc
Gabriela Rampáčková 1986 Olomouc
Dana Hamilton 1980 Olomouc
Kateřina Ondrušík 1983 AK Šternberk
Jaromír Vaněk 1948 TJ Liga Olomouc
Mirko Spurník 2000 Litovel
Jaromír Bronec 1967 TJ liga 100 Olomouc
Ladislav Špacír 1955 TJ Lokomotiva Břeclav
Miroslav Šebek 1979 Olomouc
Jitka Fojtková 1987 Olomouc
Roman Špičák 1993 Titan Trilife
Petr Pospíšil 1979 Otice
Lubomír Knápek 1959 Šumperk
Michal Dočkálek 1992 -
Petra Kamínková 1973 Svatý Kopeček
Stanislav Krajča 1983 TJ Liga 100 Olomouc
Milan Novotný 1959 JCBRND COE Vyškov
Jiří Peřina 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Martin Lorenc 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Markéta Nečesaná 1973 TJ Liga 100
Petr Matejik 1964 Cycloracing Olomouc
Vít Lenhart 1982 TJ Liga 100 Olomouc
Oldřich Adámek 1966 TJ Liga 100 Olomouc
LIBOR ZAŤKO 1968 LIGA 100
Petr Kučera 1975 KESBUK Grymov
Jana Coufalová 1997 Ostrava
Michal Robenek 1968 Samotišky
Tomáš Písek 1959 TJ liga 100 Olomouc
Jméno Ročník Klub
Ludmila Písková 1966 TJ liga 100 Olomouc
Tomáš Rašner 1969 KVS Olomouc
Tomáš Handl 1975 Tj liga 100 OLOMOUC
Jiří Morávek 1947 Liga100 Olomouc
Pavel Dvořák 1982 AC Prostějov
Martina Sedláčková 1975 Olomouc
Petr Janků 1974 TJ Liga 100 Olomouc
Richard Mikula 1966 MIKI FUN Bruntál
Roman Vecera 1980 Biatlon Prostejov
Matouš Vrzala 1994 SSK Vítkovice
Petr Fišar 1991 Olomouc
Martina Fišarová 1991 Olomouc
Tomáš Kašpařík 1975 SK Přerov
Michal Chum 1982 Tucet Team
Petr Konečný 1975 JK SPORT Olomouc
Ivo Urbánek 1980 SDH Mezice
Jindřich Protivánek 1980 SDH Vojnice
Karolina Jedličková 1990 TJ Liga 100 Olomouc
Vlastimil Dedek 1952 BK Olbramice
Tomáš Hampl 1991 -
Ivo Dospěl 1977 Olomouc
Max Černý 1972 Biatlon Prostějov
Zdeněk Doležal 1974 Přerov
Josef Bátěk 1961 L 100 olomouc
Libor Teplíček 1968 KVS Olomouc
Veronika Drtilová 1985 Litovel
Jana Václavková 1989 TJ Liga 100 Olomouc
Zdeněk Krejčí 1988 TJ Liga 100 Olomouc
Eva Dvořáková 1955 Prostějov
Milan Kobliha 1957 LRS Vyškov
Markéta Kristková 1984 fortell/ Lanškroun
Petr Gromus 1956 Jarcová
Jaromír Bučík 1957 Olomouc
Radan Elischer 1987 FF MU
Ondřej Vlček 1985 Chlupatí Knedlíci
Barbora Ženčáková 1988 Šumperk
Jakub Ženčák 1988 Šumperk
Jiří Dostal 1964 Amgis liga 100 olomouc

Registrace není otevřena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *