40. Zimní běh přes Kosíř

40. Zimní běh přes Kosíř

Datum konání: 5.1.2019

Výsledky

Fotogalerie Jiřího Ambrose

Fotogalerie Rostislava Kováře

Fotogalerie Jaroslava Poláka a Zdeňka Smutného

Propozice

 

Kamarádi běžci,
dovolte mi jeden velmi osobní a emocionální příspěvek. Dnešní závod byl velkým návratem skvělého kamaráda a organizátora, navíc výborného běžce Pepy Vozňáka. Pokud máte pocit, že jubilejní 40. Zimní běh přes Kosíř byl dobrým závodem, dejte to najevo tady v komentářích. Díky moc!

Srdečně zdraví Pepův mizerný, ale o to víc oddaný žák

Adam Fritscher

Registrace není otevřena.

Diskuze

  1. V propozicich doporucena registrace na bezeckezavody.cz. Stranky neaktualizovany – propaguji 37. rocnik Behu pres Kosir na rok 2016, pripadne se lze prihlasit i na Kosir 2017. Z roku 2018 uvedena pouze Cehovicka desetitisicovka.
    Tri tydny pred zavodem je asi prilis brzy. Jsa clenem Ligy 1oo su rad, ze startovne neplatim. Mam ale obavu, ze skrze zatim nefunkcni ONLINE prihlaseni frontam a zpozdeni startu nepredejdeme. Kazdopadne se velice tesim, ale zaviraci spendliky ALIAS zicherky AKA sichrhajcky si beru SVE.

  2. …tak se nám start_listina plní známými běžeckými jmény, ale i neznámými sportovními oddíly, nevíte prosím někdo kontakt na Sarah´s Support Team?? Díky moc…

  3. Adame, dávám ti za pravdu. Velice zkušeně zorganizovaný závod a klobouk dolů před každým, kdo se toho tak dobře ujme. Děkuji za super akci a přeji hodně elánu do dalších závodů 🙂

  4. Ahoj, velice chválím dobře organizačně zvládnutý začátek běžecké sezóny. Zázemí, organizace prostě na jedničku.

  5. Dávám palec nahoru za parádní akci, výbornou organizaci a přátelskou atmosféru.
    Sláva pořadatelům!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *