Seznam závodníků

Jméno Ročník Klub
Václav Boža 1996 LowellPro Runing Team
PETR ONDRYÁŠ 1980 TJ Liga 100 Olomouc
Jaromír Vaněk 1948 TJ Liga Olomouc
Libor Housírek 1974 Bystrovany
Šárka Housírková 1971 Bystrovany
Karel Pikal 1949 KVS Olomouc
Petr Lexa 1978 Olomouc
Martin Lexa 2003 JK Olomouc
Jarimír Bučík 1957 Biatlon Halenkovice
Libir Zaťko 1968 TJ Liga 100 Olomouc
Pavel Jašek 1945 Tj liga 100 Olomouc
Pavel Jašek 1945 Tj liga 100 Olomouc
Tomas Kocman 1961 iTR0NiX
Radek Leszczynski 1975 Ladermon Team Olomouc
Lucie Gremlicová 1969 Olomouc
Vít Špilháček 1976 Olomouc
Petr Vokál 1987 KARAT eXtreme Heads
Juraj Macko 1974 STS Chvojkovice Brod
Natálie Zaoralová 1997 Majetín
Kateřina Zaoralová 1971 Majetín
Adam Fritscher 1975 TJ Liga 100 Olomouc
Veronika Peterková 1989 Olomouc
Antonín Stoklásek 1985 Dolany
Jaroslav Trojan 1962 TJ Liga 100 Olomouc
Jakub Roller 1989 Olomouc
Radek Zich 1984 PSK Přerov
Zuzana Starobova 1980 Praslavice
Peter Kosztyu 1958 TJ Liga 100 Olomouc
Radomír Lichnovský 1964 Olomouc
Zuzana Římská 1971 Olomouc
Petr Antoníček 1964 MK Prostějov
Ladislav Špacír 1955 TJ Lokomotiva Břeclav
Jakub Koníček 1993 Finančné centrum team
Karolina Jedličková 1990 TJ Liga 100 Olomouc
Gamba Sedláček 1969 Auto Gamba
Marián Fančovič 1952 Liga100 Olomouc
Jiří Bubeník 1944 orel vyškov
Oldřich Adámek 1966 TJ Liga 100
Michal Chum 1982 Tucet Team - CPVTF
Rostislav Pumprla 1985 SK Salith Sport z.s.
Martin Pleško 1988 TJ Liga 100
Petr Pospíšil 1979 Otice
Rostislav Kovář 1951 AK Olomouc
Petr Kučera 1975 KESBUK Grymov
Lukáš Koudelka 1983 AK Drnovice
Aleš Koláček 1976 Slavíč
Petr Hnát 1974 Běžci z Rya
Václav Dostalík 1940 AK Olomouc
Unai Kareaga 1981 Gernika
Marek MOJAK 1979 jablunkov
Jana Václavková 1989 TJ Liga 100 Olomouc
Lucie Knopová 2005 Majetín
Petr Vymazal 1975 Olomouc
Tomáš Handl 1975 TJ LIGA 100 OLOMOUC
Ondřej Veselý 1986 Ostrava Factory Racing
Iveta Behalova 1989 Olomouc
Marie Hynštová 1957 AK Drnovice
Jaroslav Urbánek 1973 Štarnov
Jméno Ročník Klub
Jiří Morávek 1947 Liga 100 Olomouc
Jitka Dvořáková 1990 Prostějov
Vlastimil Dedek 1952 BK Olbramice
Petr Čižmar 1949 Cykloklub NJ
Miroslav Zelinka 1967 Tršice
Milan Marek 1960 AK Drnovice
Tomáš Kulatý 1992 Decathlon Olomouc
Josef Skupieň 1957 Slavíč
Blanka Doleželová 1979 TJ Liga 100 Olomouc
Zbyněk Jelínek 1963 TJ Liga 100 Olomouc
Pavel Podešva 1949 Běžci z Rya
Štefan Lukašák 1967 Kolárna Olomouc
David Barabáš 1986 Tatran Litovel
Luděk Polívka 1978 Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou
Petr Koupil 1976 Tj Liga 100 Olomouc
Alena Trávníčková 1994 Olomouc
Barbora Zapletalová 1987 Olomouc
Jana Matějíková 1990 TJ Liga 100 Olomouc
Martin Poklop 1988 Fortex Ski Moravsky Beroun
Lukáš Brada 1978 Skaštice
Josef Procházka 1972 SK SKIVELO Olomouc
Petr Matějík 1964 Cycloracing Olomouc
Kristýna Zdráhalová 1987 Olomouc
Roman Krňávek 1975 Runners Olomouc
Filip Henkl 1987 Runners Olomouc
Kristýna Košáková 1995 TJ Uničov Atletika
Petra Franková 1980 Olomouc
Šimon Lukašák 2002 Ski-OB Šternberk
Ivana Lubojacka 1966 Olomouc
Pavel Dvořák 1982 AC Prostějov
Jarmila Stanková 1991 Olomouc
Tereza Hasová 1992 Prostějov
Marie Kulatá 1991 Šternberk
Jáchym Kouba 2004 SK Přerov
Andrea Ježková 1991 Hlubočky
Josef Bátěk 1961 L 100 olomouc
Tomáš Tvarůžka 1972 Kroměříž
Josef Smolicha 1956 Nový Malín
Jarda Martinek 1969 Trisk Olomouc
Jiří Dostál 1964 Liga100 olomouc-Amgis
Petra Kamínková 1973 Olomouc
Lubomír Kachyňa 1965 TJ Liga 100 Olomouc
Tomáš Krejčí 1986 TJ Liga 100 Olomouc
Miloslav Jedlička 1986 Olomouc
Vlastimil Raclavský 1955 TJ liga 100 Olomouc
Michala Chaloupská 1991 Olomouc
Tomáš Nádvorník 1988 Olomouc
Petr Nádvorník 1990 Olomouc
Libuše Vaculíková 1992 Olomouc
Zbyněk Žebrák 1971 LOV - lepus.cz
Martin Dedek 1967 Ostrava
Marek BORŮVKA 1974 Olomouc
Martin Gogela 2001 Olomouc
Oldřich Jasenský 1982 AK Kroměříž
Petr Staněk 1974 AK Kroměříž
Ondřej Popelka 1981 St Ránec
Michal Vašíček 1989 SK Haná Orienteering

Registrace není otevřena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *