22. Kokina běh

22. Kokina běh

Datum konání: 18.5.2019

Výsledky

Výsledky – děti

Fotogalerie Rostislava Kováře

Fotogalerie – děti

Propozice

Mapa závodu

 

Milí běžci,
podobně jako vloni, i letos se nám podařilo finanční částkou ze startovného podpořit psí útulek. Děkujeme všem závodníkům, kteří zaplatili startovné a to zvláště těm, kteří dali více, než bylo v propozicích.

Vladimíra Živělová

Darovací smlouva

 

Z ohlasů závodníků:

Pani Živělová,
aj tento rok to bol skvelý bežecký zážitok. Veľmi pekne ďakujem.
Počasie ste objednali výborné a aj organizácia bola výborná. Zvlášť poďakujte tomu pánovi, ktorý značil trať – značenie trate bolo úplne perfektné (díky pánům Robertu Lahovi, Tomáši a Zdeňku Krejčím – poz. aut.).
Ak mi to zdravie dovolí a Vy mi dovolíte bežať 16-ku, tak sa za rok znovu uvidíme.

Srdečne zdraví

Ján Štekauer, Bratislava

 

Milí sportovní přátelé,
18. května nás čeká již tradiční závod Kokina běh pořádaný TJ Liga stovkařů Olomouc. Podobně jako loni, i letos vás čeká běh podmanivou přírodou Litovelského Pomoraví. Uvidíte se se svými běžeckými kamarády a opět budete nasávat jedinečnou závodní atmosféru. A navíc, tak jako v loňském roce, svou účastí podpoříte dobrou věc. Vaše peníze za startovné poputují tentokrát do Čech pod Kosířem. Do psího útulku Voříšek (utulekvorisek@seznam.cz). V sobotu budete mít radost ze svého sportovního výkonu a navíc získáte dobrý pocit, že tento závod má i širší smysl.
Těšíme se i na děti. Kolem Sluňákova se radostně proběhnou a po závodě s rodiči nebo trenéry si mohou prohlédnout skutečně zajímavé okolí. Za realizační tým vás srdečně zdraví a těší se na vás

Vladimíra Živělová

Registrace není otevřena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *