21. Kokina běh

21. Kokina běh

Datum konání: 19.5.2018

Výsledky

Výsledky dětských závodů

Fotogalerie Rostislava Kováře z dětských závodů

Fotogalerie Rostislava Kováře z hlavního závodu

Fotogalerie Zdeňka Smutného

Video Heleny Švédové

Účastí na 21. Kokina běhu jste přispěli na dobrou věc. Děkujeme!

Propozice

Mapa

Milí sportovní přátelé,
čeká nás 21. ročník běžeckého závodu Kokina běh. Zázemí, start a cíl bude opět v rekreační oblasti Sluňákov, v Horce nad Moravou.
Tento závod pořádá TJ Liga stovkařů Olomouc a je součástí Přeboru TJ Liga stovkařů Olomouc. Členové naší TJ na těchto závodech neplatí startovné. Na Kokina běhu, dále i na Hudební pětce na dráze, si pouze připlatí 30 Kč za dovoz a konzumaci pití, tj. čaj, voda na trati i v cíli, káva, pivo – alko nebo nealko.
Letos poprvé se na těchto závodech pokusíme získat finanční částku. Bude to část peněz ze startovného, kterou odevzdám Lize pro ochranu zvířat. Konkrétně panu doktorovi Pospíšilovi, který pečuje o zdravotní stránku psů, v psím útulku Olomouci Neředíně. Tito psí tvorové neměli nebo měli to štěstí a jejich člověk se jich tímto způsobem zbavil. Částka bude dokladována a budu o ní informovat.
Startovné činí 120 Kč, v kterých je zahrnuto: propozice, ceny pro vítěze, zázemí v budově, parkoviště,  WC a pobyt v jídelně, kde každý běžec dostane polévku. Dále měření závodu a výsledková listina od pana Martina Žlutíře s rodinou, občerstvení v cíli – čaj, chleba s domácím sádlem a škvarky, maminčin koláček a pití, v případě piva jde o Chomouta z Chomoutova. Tento běh sponzoruje i dětské závody.
Z tohoto výčtu správně usuzujete, že bez sponzorů uspořádat kvalitní závod nejde. Proto velmi děkuji všem sponzorům, bez nich bychom závod nezvládli. Loga sponzorů jsou hrdě vystavena na našich propozicích.
Kategorie závodu jsou totožné s kategoriemi, které vyhlásila Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje a najdete je na www. liga 100.cz
Malá cena mladých vytrvalců pokračuje tímto závodem a na mladé závodníky se skutečně těšíme. Poběží se v půvabném prostředí Sluňákova  podle kategorií MCMV 200, 500, 1000 a 5000 m. Za startovné 20 Kč dostanou běžci čaj a koláček. Každé dítě, které doběhne, bude vyhlášeno a dostane malý dárek.
Snad je to k propozicím vše. Prosím, případné postřehy k vylepšení závodu, kritiky nebo pomoc, mi sdělte na vladimira.zivelova@email.cz.

S pozdravem

Vladimíra Živělová, za vedení závodu

Registrace není otevřena.

Diskuze

 1. Dobrý den, prosím o opravu příjmení:
  Předškoláci, dívky (2015 – 2013, 200 metrů)
  1. Sára Klímová 2014 Horka na Moravě
  2. Marie Safková 2013 AK Olomouc – Marie Sofková

  Děkuji

  1. Dobrý den,
   děkuji za upozornění, jméno jsem opravil. Těším se na viděnou na dalších závodech.
   Adam Fritscher
   TJ Liga stovkařů Olomouc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *