Nejvyšší vrchol u Olomouce nese stopu našeho klubu

Nejvyšší vrchol u Olomouce nese stopu našeho klubu

Datum zveřejnění: 21.2.2022

Není to Mount Everest, Mont Blanc, dokonce ani Praděd. Přesto má pro běžce především z Olomoucka svou přitažlivost a mystiku. Vrchol Jedová měří 633 metrů a protože je to k němu z nejbližších zastávek MHD ani ne deset kilometrů daleko, dokazuje, že Olomouc rozhodně neleží jen v „nudné“ rovině. Od počátku tohoto roku navíc přímo nahoře naleznete viditelnou stopu zanechanou členy a příznivci Ligy stovkařů Olomouc.

Cedulku z fotografií, která nese stručné vyznání Jedové, mají na „svědomí“ naši kamarádi Petr Stolička, Robert Lah a Zdeněk Krejčí. Vyrobili ji a umístili sem při příležitosti nedávných Petrových padesátin. Až se tedy budete příště škrábat závěrečným ikonickým stoupáním až na nejvyšší bod v širokém okolí, můžete se spolehnout, že na vás kamarádi nejen z našeho klubu myslí. A že si určitě brzy podobný zážitek rádi dopřejí také…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *