Členská schůze TJ Liga stovkařů Olomouc 2021: děkujeme, že jste přišli!

Členská schůze TJ Liga stovkařů Olomouc 2021: děkujeme, že jste přišli!

Datum zveřejnění: 15.9.2021

Zhruba po roce a čtvrt (vzhledem ke koronavirovým restrikcím netradičně na podzim), ale opět symbolicky takřka v samotném srdci Mekky většiny olomouckých běžců – v Rudolfově aleji Smetanových sadů, konkrétně ve zdejší restauraci Fontána – se v úterý 14. září 2021 uskutečnila letošní výroční členská schůze TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. Zúčastnilo se jí 57 členů naší TJ. Všem zúčastněným moc děkujeme! Usnesení, jež členská schůze jakožto nejvyšší orgán našeho spolku přijala, si můžete přečíst ZDE.

Letošní členská schůze byla o to důležitější, že se na ní schvalovaly změny v platných stanovách naší TJ. Ty jsou pět let staré a praxe ukázala nutnost jejich inovací. Tou nejdůležitější změnou je prodloužení funkčního období volených orgánů (výbor a kontrolní komise včetně jejich předsedů a místopředsedů) z jednoho na pět let. Nové znění platných stanov naleznete ZDE.

Na členské schůzi se rovněž vyhlašovali vítězové jednotlivých kategorií loňského Přeboru TJ Liga stovkařů Olomouc. Stali se jimi:
Kategorie A: Stanislav Krajča
Kategorie B: Martin Lorenc
Kategorie C: Zbyněk Jelínek
Kategorie D: Bohuš Barbořák
Kategorie E: Jaromír Vaněk
Kategorie F: (bez vítězky)
Kategorie G: (bez vítězky)
Kategorie H: Ludmila Písková
Všichni přeborníci obdrželi krásné, ručně vyrobené originální medaile. Další v pořadí, kteří absolvovali předepsaný počet závodů, pak pamětní záložky. Za rok je můžete mít i vy…
Již podruhé se na členské schůzi losovaly dvě poukázky v hodnotě 1000 korun do prodejny Asics Ondřeje Němce – první za účast na alespoň jednom závodu Přeboru TJ Liga stovkařů Olomouc vyhrál Oldřich Adámek, druhou pro účastníky členské schůze získal Jaromír Bronec. Za rok losujeme zase!

Stávající i noví členové také hradili členské příspěvky na rok 2021 (plnoplátci 300,- Kč, studenti a důchodci 150,- Kč). Pokud jste se nemohli členské schůze zúčastnit, pošlete, prosím, členský příspěvek na účet naší TJ 241299357/0300 (Československá obchodní banka), případně se můžete domluvit na jeho hotovém uhrazením třeba na některém ze závodů s Adamem Fritscherem (ambo@email.cz, tel.: 736 533 790). Děkujeme, že takto podporujete naši činnost a tím i vaše oblíbené běžecké akce a závody!

Fotografie z naší letošní členské schůze si prohlédněte ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *