Členské výhody 2020: poloviční startovné a losování cen

Členské výhody 2020: poloviční startovné a losování cen

Datum zveřejnění: 14.11.2019

Členství v Lize stovkařů Olomouc s sebou vždy přinášelo a přináší řadu benefitů. Vedle těch nehmotných (hrdost na klubové barvy, parta kamarádů) jsou tu i výhody, které se „počítají“. V prvé řadě slevový program našich partnerů a také zvýhodněné startovné na závodech pořádaných přímo naším klubem. To pro příští rok doznává určitých změn a nově k němu přibývá ještě losování hodnotných cen na členské schůzi.

TJ Liga stovkařů Olomouc pořádá pod svou hlavičkou sedm závodů – Zimní běh přes Kosíř, Běh Výstavištěm Flora Olomouc, Bělkovický kros, Kokina běh, Hudební pětku na dráze, Litovelskou nealkoholickou čtrnáctku a horský běh Stará Ves – Alfrédka – Stará Ves. Klub na konání těchto tradičních a oblíbených závodů finančně přispívá, čímž umožňuje svým členům startovat na nich za zvýhodněných podmínek. Doposud bylo startovné na sedmičce našich závodů zcela zdarma, v roce 2020 si budou moci pořadatelé říct maximálně o poloviční startovné i našim členům. Důvod je jednoduchý: členů Ligy 100 přibývá, čím dál víc jich i běhá závody, což je na jednu stranu skvělé, na stranu druhou to klade čím dál větší nároky na pořadatele našich akcí. Ti platí z rozpočtu a vybraného startovného občerstvení, měření čipy, odměny pro medailisty a další cenově náročné položky. Proto dochází od nové sezony k výše uvedené změně. Na druhou stranu: při průměrném startovném, které se pohybuje kolem 100 korun za závod, by i poloviční platba na sedmi závodech znamenala úsporu přibližně 350 korun, tedy o padesátikorunu více, než činí roční členský příspěvek v naší TJ…

Aby ale naši členové nebyli nijak ošizeni, nově se pro ně zavádí další benefit. Na výroční členské schůzi, která se koná vždy v březnu, budou veřejně losovány zajímavé finanční a věcné ceny minimálně v hodnotě 2000 korun. Budeme se na vás těšit na závodech, výroční schůzi i při dalších příležitostech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *