Plesík s vyhlášením Velké ceny vytrvalců bude 11. ledna. Neváhejte s koupí lístků

Plesík s vyhlášením Velké ceny vytrvalců bude 11. ledna. Neváhejte s koupí lístků

Datum zveřejnění: 5.12.2018

Společenský večer s tancem 2019

TJ Liga stovkařů Olomouc pořádá každoročně (nejen) pro všechny běžce, kteří se účastní závodů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje, tradiční Společenský večer s tancem. Ten se v příštím roce bude konat už v pátek 11. ledna od 20 hodin v osvědčeném sálku restaurace U Pelikána v Olomouci-Hejčíně. Vzhledem k tomu, že kapacita sálku je cca 120 míst a pro medailisty VCV je vyhrazeno 48 vstupenek, radíme zájemcům skutečně neotálet.
K poslechu a tanci bude hrát kapela Trigon (znáte z předchozích let z našich plesíků a dříve i ze Staré Vsi na večírku po Běhu na Praděd), čeká nás opět předtančení v podání opravdových mistrů svého oboru, bohatá tombola, pestrá nabídka občerstvení i půlnoční překvapení, ale hlavně dobrá zábava ve společnosti všech běžeckých kamarádů. Hlavním bodem programu bude vyhlášení medailistů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje za rok 2018. Vzhledem k tomu, že účast na předávání je jednou z podmínek k získání ceny, můžeme se těšit na plejádu těch nejlepších vytrvalců z našeho regionu.
Protože kapacita sálku U Pelikána není neomezená a zájem o naši akci bývá opravdu veliký, doporučujeme s rezervací a nákupem vstupenek neotálet. Lístky stojí 120 korun, pro členy naší TJ jsou k mání za zvýhodněnou cenu 80 Kč při závazné objednávce (a nejlépe i zaplacení) do 6. ledna 2019. Objednávat a vyzvednout vstupenky je možné u Adama Fritschera (tel. 736 533 790, e-mail: ambo@email.cz). Na místě už bude k dispozici jen případný neprodaný zbytek. A opět platí: stejně jako v běhu vítězí nejrychlejší!:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *