Ozvěny víkendu: Pavel Jína bušil v Třeboni na tříhodinovou bránu

Ozvěny víkendu: Pavel Jína bušil v Třeboni na tříhodinovou bránu

Datum zveřejnění: 26.10.2018

V natřískané podzimní sezoně plné běžeckých závodů pokračujeme ve vyzobávání zajímavých akcí a výkonů našich kamarádů na nich. Tentokrát zamíříme na jih Čech, kde se v krásné krajině plné rybníků uskutečnil Compressport Třeboňský maraton. Vítězství v kategorii Veteráni si zde připsal Pavel Jína, který při svém druhém startu na královské trati časem 3:01:08 mohutně útočil na mýtickou tříhodinovou hranici. Ta zatím těsně odolala…
Vedle Pavla, který byl první ve výsledkové listině mezi padesátníky a celkově 25. z 574 startujících, se ve stejné kategorii představil i nedávný jubilant Zbyněk Jelínek. Své narozeniny oslavil parádním časem 3:13:08 a sedmým místem v kategorii. Maratonskou premiéru si v Třeboni odbyl náš nový člen (a „starý“ kamarád) Martin Lorenc. Za čas 3:13:17 mu patřila 26. příčka v pořadí kategorie MMasters. Všem maratoncům moc gratulujeme!

Podařil se vám dobrý běžecký výsledek a chcete se jím oprávněně pochlubit? Pak napište na e-mail ambo@email.cz a my se rádi pochlubíme i za vás. A pamatujte: Žádný běžecký výkon není špatný!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *