Ozvěny víkendu: Dušan Kopečný druhý na MČR v běhu na 24 hodin!

Ozvěny víkendu: Dušan Kopečný druhý na MČR v běhu na 24 hodin!

Datum zveřejnění: 26.7.2018

Aktuální ohlédnutí za minulým běžeckým týdnem z pohledu členů TJ Liga stovkařů Olomouc nemůže mít jiné hlavní téma než fantastické stříbro Dušana Kopečného na mistrovství republiky v běhu na 24 hodin. Dostane se však i na některé další borce. Tak se na to pojďme podívat.
Závod 24 h & 48 h Self-Transcendence Race v Kladně byl zároveň domácím šampionátem v ultramaratonských disciplinách 48 a 24 hodin. „Krátkou“ variantu pro sebe zvolil náš člen Dušan Kopečný a dobře učinil; bylo z toho skvělé druhé místo a tedy mistrovské stříbro za výkon 219,152 kilometru. Obrovská gratulace!
Oblíbený a tradiční závod Vyškovská 12 zařadil do svého sobotního programu Zdeněk Dokulil a na silnicích v okolí Vyškova vybojoval časem 46:56 celkovou osmou a v kategorii čtvrtou příčku.
A na závěr odskočení k triatlonu, konkrétně tomu, který v Babicích pořádá SK Vyhlídka Šternberk. Naše barvy na něm letos reprezentovali dva borci z kategorie mužů nad 30 let. Porci 500 metrů plavání, 20 kilometrů cyklistiky a závěrečnou běžeckou pětku zvládl o něco lépe Standa Krajča, který byl výkonem 1:04:08 v kategorii devátý. Tomáš Krejčí zapsal čas 1:06:44 a třináctý flek.
Užívejte léta a těšíme se na další parádní výkony a výsledky!

Podařil se vám dobrý běžecký výsledek a chcete se jím oprávněně pochlubit? Pak napište na e-mail ambo@email.cz a my se rádi pochlubíme i za vás. A pamatujte: Žádný běžecký výkon není špatný!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *