Členská schůze TJ Liga stovkařů Olomouc 2018: děkujeme, že jste přišli!

Datum zveřejnění: 3.4.2018

Po roce opět takřka symbolicky v samotném srdci Mekky většiny olomouckých běžců - v Rudolfově aleji Smetanových sadů, konkrétně ve zdejší restauraci Fontána - se v úterý 3. března 2018 uskutečnila letošní výroční členská schůze TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.

Zúčastnilo se jí 57 členů naší TJ z celkového počtu 110 těch, kteří v danou chvíli disponovali hlasovacím právem. Všem zúčastněným moc děkujeme! Usnesení, jež členská schůze jakožto nejvyšší orgán našeho spolku přijala, si můžete přečíst zde.

Na členské schůzi se rovněž vyhlašovali vítězové jednotlivých kategorií loňského Přeboru TJ Liga stovkařů Olomouc. Stali se jimi:
Kategorie A: Stanislav Krajča
Kategorie B: Adam Fritscher
Kategorie C: Zbyněk Jelínek
Kategorie D: Jaromír Vaněk
Kategorie F: Jana Matějíková
Kategorie H: Jana Minaříková
Všichni přeborníci obdrželi krásné, ručně vyrobené originální medaile, další v pořadí, kteří absolvovali předepsaný počet závodů, pak pamětní vlaječky. Za rok je můžete mít i vy…

Stávající i noví členové také hradili členské příspěvky na rok 2018 (plnoplátci 300,- Kč, studenti a důchodci 150,- Kč). Pokud jste se nemohli členské schůze zúčastnit, pošlete, prosím, členský příspěvek na účet naší TJ 241299357/0300 (Československá obchodní banka), případně se můžete domluvit na jeho hotovém uhrazením třeba na některém ze závodů s Adamem Fritscherem (ambo@email.cz, tel.: 736 533 790). Děkujeme, že takto podporujete naši činnost a tím i vaše oblíbené běžecké akce a závody!

Fotografie z naší letošní členské schůze si prohlédněte zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *