Kam na maraton na jaře 2018? Třeba s námi do Lince

Kam na maraton na jaře 2018? Třeba s námi do Lince

Datum zveřejnění: 28.12.2017

Už se vám přejedlo vánoční linecké a přemýšlíte, kde se brzy pořádně proběhnete? Po Vídni, Salcburku, Košicích, Bratislavě či Krakovu chystá náš neoficiální maratonský kroužek kamarádů neformálně sdružených kolem TJ Liga stovkařů Olomouc na příští rok běžecký výlet do rakouského města Linec.

V krásném historickém sídle na Dunaji se navíc ve stejný den – 15. dubna – běží vedle maratonu také půlmaraton i čtvrtmaraton, za sportovními zážitky tedy mohou vyrazit i ti, kdo si ještě na celou královskou trať netroufají. Každopádně by měl být výlet na 17. Oberbank Linz Donau Marathon opět velkým společenským zážitkem, ale také šancí zaběhnout si kvalitní čas; jeho trať nepostrádá všechny potřebně mezinárodní certifikáty. Zatím nemáme zformovanou regulerní výpravu, ale počítáme opět se společnou cestou, „kulturním“ programem i ubytováním. A pozor! Nejvýhodnější startovné se na všech tratích platí do 19. ledna 2018.
Svůj seriózní zájem o cestu a program v běžecké tlupě hlaste co nejdříve na mailovou adresu ambo@email.cz. Včas dostanete další pokyny a informace. Budeme se na vás těšit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *