Na maraton s námi do Lince. Jedno místo se uvolnilo

Na maraton s námi do Lince. Jedno místo se uvolnilo

Datum zveřejnění: 28.12.2017

Přejedlo se vám o vánocích linecké a už teď přemýšlíte, kde se brzy pořádně proběhnete? Po Vídni, Salcburku, Košicích, Bratislavě či Krakovu chystá náš neoficiální maratonský kroužek kamarádů neformálně sdružených kolem TJ Liga stovkařů Olomouc letos běžecký výlet do rakouského města Linec. Uzávěrka přihlášek už sice vypršela, jedno místo se však uvolnilo. Chcete-li je, neváhejte!

V krásném historickém sídle na Dunaji se ve stejný den – 15. dubna – běží vedle maratonu také půlmaraton i čtvrtmaraton, za sportovními zážitky tedy mohou vyrazit i ti, kdo si ještě na celou královskou trať netroufají. Každopádně by měl být výlet na 17. Oberbank Linz Donau Marathon opět velkým společenským zážitkem, ale také šancí zaběhnout si kvalitní čas; jeho trať nepostrádá všechny potřebně mezinárodní certifikáty. Zatím nemáme zformovanou regulerní výpravu, ale počítáme opět se společnou cestou, „kulturním“ programem i ubytováním.
Vzhledem k tomu, že již máme v Linci rezervované ubytování, další přihlášky už nepřijímáme. Jedno místo se však ze studijních důvodů uvolnilo. Máte-li o ně zájem, hlaste se co nejdříve na mailovou adresu ambo@email.cz. Budeme se na vás těšit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *