Taneční zábava s vyhlášením Velké ceny vytrvalců 2017 bude 19. ledna

Taneční zábava s vyhlášením Velké ceny vytrvalců 2017 bude 19. ledna

Datum zveřejnění: 4.12.2017

Společenský večer s tancem

TJ Liga stovkařů Olomouc zve (nejen) všechny běžce, kteří se účastní závodů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje na svůj tradiční Společenský večer s tancem. Ten se tentokrát bude konat v pátek 19. ledna 2018 od 20 hodin v osvědčeném sálku restaurace U Pelikána v Olomouci-Hejčíně.
K poslechu a tanci bude hrát kapela Trigon (znáte z předchozích let ze Staré Vsi na večírku po Běhu na Praděd), čeká nás opět předtančení v podání opravdových mistrů svého oboru, bohatá tombola, pestrá nabídka občerstvení i půlnoční překvapení, ale hlavně dobrá zábava ve společnosti všech běžeckých kamarádů. Hlavním bodem programu bude vyhlášení medailistů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje za rok 2017. Vzhledem k tomu, že účast na předávání je jednou z podmínek k získání ceny, můžeme se těšit na plejádu těch nejlepších vytrvalců z našeho regionu.
Vstupenky v ceně 100 korun lze rezervovat zde. Rezervované lístky je potřeba následně zaplatit a odebrat u Adama Fritschera (tel. 736 533 790, e-mail: ambo@email.cz). Členové naší TJ si je mohou zakoupit v předprodeji do 10. ledna za zvýhodněnou cenu 70 korun. A pozor! Vzhledem k velkému zájmu o letošní taneční zábavu se budou lístky prodávat v předprodeji jen do vyčerpání kapacity 110 míst (dalších 50 je rezervováno pro medailisty Velké ceny vytrvalců). Na místě už bude k dispozici jen případný neprodaný zbytek. Proto neváhejte a hlaste se včas!

Diskuze

  1. A to je záměr, že Karel Pikal organizuje také dne 19. ledna 2018 (od 17,00hod.) vyhlášení „Středomoravského poháru“ ???

    1. Ahoj Jardo,
      to je blbá náhoda. Karel tam byl dřív, jenže to jsem počítal s plesovým termínem 12. ledna. Jenže u Pelikána je obsazený sál. Tak jsem musel vzít toho 19. a Karlovi jsem to hned hlásil. Bohužel, volných termínů je strašně málo. Snad se nějak porovnáme.:-)
      Adam

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *