Taneční zábava s vyhlášením Velké ceny vytrvalců: posledních deset lístků!

Taneční zábava s vyhlášením Velké ceny vytrvalců: posledních deset lístků!

Datum zveřejnění: 4.12.2017

Společenský večer s tancem

TJ Liga stovkařů Olomouc pořádá každoročně (nejen) pro všechny běžce, kteří se účastní závodů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje na svůj tradiční Společenský večer s tancem. Ten se tentokrát bude konat v pátek 19. ledna 2018 od 20 hodin v osvědčeném sálku restaurace U Pelikána v Olomouci-Hejčíně. Prosíme ty, kdo si své lístky zarezervovali, aby je nejlépe předem zaplatili a odebrali, nebo je odhlásili, abychom je mohli nabídnout případným náhradníkům.
K poslechu a tanci bude hrát kapela Trigon (znáte z předchozích let ze Staré Vsi na večírku po Běhu na Praděd), čeká nás opět předtančení v podání opravdových mistrů svého oboru, bohatá tombola, pestrá nabídka občerstvení i půlnoční překvapení, ale hlavně dobrá zábava ve společnosti všech běžeckých kamarádů. Hlavním bodem programu bude vyhlášení medailistů Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje za rok 2017. Vzhledem k tomu, že účast na předávání je jednou z podmínek k získání ceny, můžeme se těšit na plejádu těch nejlepších vytrvalců z našeho regionu.
Protože kapacita sálku U Pelikána není neomezená a zájem o naši akci byl opravdu veliký, v tuto chvíli je již v podstatě vyprodáno. K objednání navíc zbývá posledních deset vstupenek z původních rezervací, které zájemci zrušili. Již rezervované lístky je nyní potřeba zaplatit a odebrat u Adama Fritschera (tel. 736 533 790, e-mail: ambo@email.cz), u nějž se můžete hlásit také o poslední vstupenky. Na místě už bude k dispozici jen případný neprodaný zbytek. V případě zájmu se ozvěte dopředu, stejně jako v běhu vítězí nejrychlejší!:-)

Diskuze

  1. A to je záměr, že Karel Pikal organizuje také dne 19. ledna 2018 (od 17,00hod.) vyhlášení „Středomoravského poháru“ ???

    1. Ahoj Jardo,
      to je blbá náhoda. Karel tam byl dřív, jenže to jsem počítal s plesovým termínem 12. ledna. Jenže u Pelikána je obsazený sál. Tak jsem musel vzít toho 19. a Karlovi jsem to hned hlásil. Bohužel, volných termínů je strašně málo. Snad se nějak porovnáme.:-)
      Adam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *