Velká cena vytrvalců pro nový rok: 57 závodů, několik novinek a jeden velký návrat

6.12.2016

Celkem 57 závod, tedy o jeden více než letos, obsahuje zbrusu nová termínovka Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje pro rok 2017 (prohlédnout si ji můžete zde). S několika mítinky jsme se bohužel museli rozloučit (a to včetně již téměř legendárního Běhu na Praděd), jiné krásné závody zase přibyly. Zejména pro pamětníky máme jednu skvělou zprávu: po téměř celé dekádě se opět na mapu běžeckých závodů vrací slavná Bělkovická dvacítka. A protože se její režie ujal asi bez diskuse nejlepší současný běžec našeho regionu (a navíc bezvadný kluk) David Pelíšek, jistě se máme na co těšit!

Více...
Ozvěny víkendu: Vlastík Raclavský vítězem závodu v New Yorku!

6.12.2016

Ruku na srdce, komu z nás se podařilo vidět na vlastní oči americký New York? Jistě, pár takových by se mezi námi určitě našlo. Tak tedy jinak: komu z nás se v bájném "Novém Jorku" povedlo vyhrát běžecký závod, tedy alespoň ve své kategorii? O jednom takovém bychom věděli; jmenuje se Vlastimil Raclavský a je členem naší TJ.

Více...
Zápis z listopadové schůze výboru TJ Liga stovkařů Olomouc

3.12.2016

V úterý 29. listopadu 2016 se uskutečnila devátá a poslední letošní řádná schůze výboru TJ Liga stovkařů Olomouc. Co se na ní řešilo a rozhodlo, si můžete přečíst v zápisu ze schůze. Příští výborová schůze se uskuteční 10. ledna 2017 od 17 hodin na našem sekretariátu (Dolní náměstí 38), členové TJ Liga stovkařů Olomouc mají v případě zájmu možnost se zasedání výboru zúčastnit.

Ozvěny víkendu: rekordní maraton Zdeňka Dokulila a double Jitky Fojtkové

28.11.2016

Závodní sezona na běžeckých tratích se již opravdu ukládá ke krátkému zimnímu spánku, přesto také uplynulý víkend přinesl některé velmi zajímavé výsledky. Zatímco Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje si před svým dvoudílným prosincovým finišem dala lehkou pauzu, o umístění, časy i body se bojovalo například v Radíkově, v Náměšti na Hané, samozřejmě opět na Lysé hoře, ale třeba také v italské Florencii.

Více...
V Hlušovicích se našel nátepníček. Nepostrádáte jej někdo?

27.11.2016

Černý nátepníček značky Adidas byl nalezen po Běhu Černovírským lesem v Hlušovicích. Pakliže jej někdo postrádáte, ozvěte se na mail ambo@email.cz nebo na telefon 736 533 790.