Nový partner naší TJ - špičková speciálka Kola Koblížek

27.5.2016

Nejen pro naše členy z Prostějova a okolí máme dobrou zprávu - mezi partnery TJ Liga stovkařů Olomouc můžeme nově s hrdostí počítat právě prostějovskou prodejnu nejen kol a cyklistického vybavení, ale i dalších sportovních potřeb, společnost Kola Koblížek. Po předložení členské průkazky zde získáte vy i vaši rodinní příslušníci slevu 20 procent na obuv a produkty značky Pearl Izumi, slevu dokonce 25 procent na výživové doplňky Xenofit a další slevy na cyklo.

Více...
Schůze výboru TJ Liga stovkařů Olomouc bude v úterý 31. května

27.5.2016

Příští schůze výboru TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. se uskuteční v úterý 31. května od 17 hodin na našem sekretariátu (Dolní náměstí 38, Olomouc, 1. patro). Všichni zájemci z řad členů naší TJ, kteří by se chtěli schůze osobně zúčastnit, jsou samozřejmě zváni.

Film, fotky i povídání. Dan Orálek zve na olomouckou besedu (nejen) o ultramaratonech

20.5.2016

Dobrá zpráva pro všechny milovníky běhu: jeden z nejlepších ultramaratonců současnosti Daniel Orálek zve na přednášku s projekcí filmu Run Free, která se uskuteční v předvečer Olomouckého půlmaratonu, tedy v pátek 24. června od 19 hodin v Artum Centru v Olomouci. Řeč bude mimo jiné o ultramaratonech Badwater či Copper Canyon Ultramaraton, součástí akce bude i Danova autogramiáda. Neváhejte a přijďte, vstupné je lidové - padesátikačka.
Více o akci čtěte zde

Ztráty a nálezy po Mánesce. Nepostrádáte černou větrovku?

19.5.2016

Po Běhu Mánesovou stezkou zůstala v Lutíně u stolku rozhodčích a pořadatelů odložená a zapomenutá lehká černá běžecká bunda. Pokud ji postrádáte, ozvěte se Vladimíru Grézlovi z TJ Sigma Lutín, telefon 739 339 709, a dohodněte se na jejím předání.

Fantastický Perun Kristýny Chmelkové. Nestačila jen na reprezentantky

13.5.2016

Nedávno šokovala druhým místem na velkém silničním maratonu v Bratislavě, její doménou jsou však především dlouhé běhy ve vysokohorském prostředí. Naplno to naše členka a kamarádka Kristýna Chmelková prokázala o uplynulém víkendu na trati možná nejtěžšího horského maratonu u nás - Perun Skymarathonu, který se ve Slezských Beskydech na trase dlouhé 41 kilometrů (převýšení 3195 metrů) koná jako mistrovství republiky ve skymarathonu, tedy volně přeloženo maratonu konaném až někde v nebesích.:-)
Na letošním Perunu obsadila Kristýna v konkurenci 48 žen v cíli skvostné čtvrté místo a třetí v kategorii do 39 let, když nestačila pouze na vítězné duo českých reprezentantek Annu Strakovou (Pichrtovou) a Kateřinu Matrasovou a také na lepší z vynikajících sester Krejčiříkových Denisu. Navíc tak tím nejlepším způsobem oslavila i své pondělní narozeniny. Časem 5:19:55 za sebou Kristýna nechala také 295 z 337 mužů včetně dalšího našeho člena Milana Pavlíka, jenž jí s časem 5:53:08 (92. mezi muži) jistil záda. Oběma reprezentantům olomoucké Ligy 100 gratulujeme a Kristýně přejeme do dalších startů definitivní posun na bednu pro tři nejlepší!